logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share Instagram: davidsfonds.cultuurnetwerk

Vlaanderen: Verbeelding werkt
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Dudzele [Land van Gruuthuse]


De heer Yvan Devisch
Watergang 36
8380 Dudzele
T. 050599699
T. 0474740093
yvan.devisch@telenet.be
Voorzitter
De heer Filip Wintein
Watergang 19
8380 Dudzele
T. 0471284076
filip.wintein@skynet.be
Secretaris
De heer Ides Warlop
Dudzeelse Steenweg 688A
8380 Dudzele
T. 050599393
ides.warlop@telenet.be
Penningmeester
De heer Roland Boi
Herdersbruggestraat 43
8380 Dudzele
T. 050599398
roland.boi@skynet.be
Bestuurslid public relations
De heer Geert Crampe
Pater Vandemoerelaan 47 Bus 0304
8420 De Haan
T. 059234500
geert.crampe@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Nicole Brusselle
T. 050599874
T. 0494/21.54.31
nicole_brusselle@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Griet Debruyne
Dorpsplein 10
8380 Dudzele
apotheekdebruynedenumaux@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Nicole Van Dycke
Westkapelse Steenweg 98
8380 Dudzele
T. 050599010
mario.oosterlinck@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Nathalie Suvée
Bossiersgoed 5
8380 Dudzele
T. 0478802645
nathalie.suvee@knokke-heist.be
Bestuurslid
Mevrouw Veronique Gardeyn
Westkapelse Steenweg 23
8380 Dudzele
T. 050599665
T. 0494528212
veronique@monbaliu.be
Bestuurslid

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat wij u de beste ervaring op onze website geven. Dit omvat cookies van websites van derden van sociale media als u een pagina bezoekt die embedded content bevat van sociale media. Dergelijke cookies van derden kunnen uw gebruik van deze website volgen. Als u doorgaat met gebruik van deze website, gaan we ervan uit dat u alle cookies op deze website graag ontvangt. U kunt echter uw cookie-instellingen op elk gewenst moment wijzigen door uw cookies voor dit domein te wissen.